Bridge – Creative Multipurpose WordPress Theme – Free Dowload

WordPress temalarını kullanmaya yeni başladıysanız, Bridge – Creative Çok Amaçlı WordPress Temasının  diğer benzer temalardan nasıl farklı olduğunu merak ediyor olabilirsiniz. Bu inceleme, bundan ne bekleyeceğiniz konusunda size ipuçları vermeyi amaçlamaktadır. Temanın kullanımını ve özelliklerini açıklayacağız.

Tielabs Bridge – Yaratıcı Çok Amaçlı WordPress Teması  – Duyarlı Tema  , başlamanıza yardımcı olacak önceden hazırlanmış birçok demo ile birlikte gelir. Tek yapmanız gereken, sitenize aktarmak için bunlardan birine tıklamak. Daha sonra demo sitesinin renklerinde, yazı tiplerinde ve diğer öğelerinde değişiklik yapabilirsiniz.

WordPress’te yeniyseniz ve dergi tarzı bir WordPress teması arıyorsanız, Ücretsiz İndirme Köprüsü – Yaratıcı Çok Amaçlı WordPress Teması – Duyarlı Tema  tam size göre. Bu tema optimize edilmiş tasarıma, çok çeşitli düzen ayarlarına, modern sosyal paylaşım fırsatlarına ve en gerekli eklentiler ve hizmetlerle ücretsiz entegrasyona sahiptir. Etkileyici tasarımı, RTL ve HTML5 uyumluluğu dahil olmak üzere teknik optimizasyonla birleştirir. Ayrıca, %98 hız testi puanı ile SEO yeteneğinde ön plandadır. Yüksek hızlı performansı ile birçok kullanıcının favori teması olmaya hak kazanmıştır.

En iyi performansı elde etmek için, MaxCDN veya CloudFlare gibi Bridge – Creative Çok Amaçlı WordPress Teması – Duyarlı Tema e’nin 3. taraf önbellek sistemlerini devre dışı bırakmanız gerektiğini belirtmek isteriz. Önbellek çakışmalarını ortadan kaldırmak için Jannah’ın hız optimizasyon eklentisini de devre dışı bırakabilirsiniz. Bu eklenti ayrıca Gutenberg gönderilerindeki resimlerin kenar boşluklarını da düzeltir. Ayrıca sayfa başına düğüm sayısını en aza indirir. Son olarak, cep telefonlarına yüklenen komut dosyalarının sayısını azaltarak ve komut dosyalarının boyutunu küçülterek Ajax Arama kitaplığını optimize eder. Free Bridge – Yaratıcı Çok Amaçlı WordPress Teması – Duyarlı Tema  , İngilizce dışındaki dillerle uyumlu olduğu için dünya çapında sıklıkla tercih edilmektedir.

Demo

Alternatif İndirme 1

Alternatif İndirme 2

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.